Plugins - YITH WooCommerce Wishlist - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (543 entries)

note: translators: Hidden accessibility text.
en: Show more details
nl: Meer details tonen

en: The premium version of the plugin allows you to structure effective marketing strategies and increase conversions. Some examples? You can send promotional emails and offer a discount to all users who have a specific product on their wishlist, notify customers when a product on their wishlist is on sale, or notify them when an out-of-stock product is available again in your shop.
nl: Met de premium versie van de plugin kun je effectieve marketingstrategieën structureren en conversies verhogen. Enkele voorbeelden? Je kunt promotionele e-mails verzenden en een korting aanbieden aan alle gebruikers die een specifiek product op hun verlanglijst hebben staan, klanten op de hoogte stellen wanneer een product op hun verlanglijst in de aanbieding is, of ze op de hoogte stellen wanneer een product dat niet meer op voorraad is weer beschikbaar is in je winkel.

en: Create targeted promotions and take advantage of the wishlists to increase conversions
nl: Creëer gerichte promoties en maak gebruik van de verlanglijst om conversies te verhogen

en: In the premium version, you can analyze the wishlists of each user in your shop and get a clear overview of the most popular products in your shop.
nl: In de premium versie kun je de verlanglijsten van elke gebruiker in je winkel analyseren en een duidelijk overzicht verkrijgen van de populairste producten in je winkel.

en: Analyze your customers' wishlists and the most popular products in your shop
nl: Analyseer de verlanglijsten van je klanten en de populairste producten in je winkel

en: Give instant access to the wishlist and show a preview of the products added to it by inserting the widget in the site header.
nl: Geef direct toegang tot de verlanglijst en toon een voorbeeld van de producten die eraan zijn toegevoegd door de widget in de header van de site in te schakelen.

en: Insert a wishlist widget in the header of your shop
nl: Een verlanglijst widget invoegen in de header van je shop

en: Choose which layout you prefer to display products in the wishlist for a more modern and 100% mobile-friendly user experience.
nl: Kies welke lay-out je verkiest om producten in de verlanglijst weer te geven voor een modernere en 100% mobiel-vriendelijke gebruikerservaring.

en: Different wishlist layouts
nl: Verschillende lay-outs voor de verlanglijst

en: Allow users to rename wishlists, choose whether to make them public or private, move products from one list to another, and more.
nl: Gebruikers toestaan om verlanglijsten een andere naam te geven, kies of je ze openbaar of privé wil maken, verplaats producten van de ene naar de andere lijst en nog veel meer.

en: Advanced wishlist management
nl: Geavanceerd beheer van verlanglijst

en: In the premium version, your customers can create a wishlist for their birthday, Christmas, a graduation party, etc.
nl: In de premium versie kunnen je klanten een verlanglijst maken voor hun verjaardag, Kerstmis, een afstudeerfeest, enz.

en: Allow users to create multiple wishlists
nl: Gebruikers toestaan meerdere verlanglijsten te maken

[ctx: [YOUR STORE TOOLS TAB] Description for plugin Recover Abandoned Cart]
en: Contact users who have added products to the cart without completing the order and try to recover lost sales.
nl: Neem contact op met gebruikers die producten aan de winkelwagen hebben toegevoegd zonder de bestelling af te ronden en probeer verloren verkopen terug te winnen.

[ctx: [YOUR STORE TOOLS TAB] Description for plugin YITH WooCommerce Customize My Account]
en: Customize the My Account page of your customers by creating custom sections with promotions and ad-hoc content based on your needs.
nl: Pas de pagina mijn account van je klanten aan door aangepaste secties te maken met promoties en ad-hoc inhoud op basis van je behoeften.

[ctx: [YOUR STORE TOOLS TAB] Description for plugin YITH WooCommerce Dynamic Pricing and Discounts]
en: Increase conversions through dynamic discounts and price rules, and build powerful and targeted offers.
nl: Verhoog conversies met dynamische kortingen en prijsregels en stel krachtige en gerichte aanbiedingen samen.

[ctx: [YOUR STORE TOOLS TAB] Description for plugin YITH WooCommerce Product Add-Ons]
en: Add paid or free advanced options to your product pages using fields like radio buttons, checkboxes, drop-downs, custom text inputs, and more.
nl: Voeg betaalde of gratis geavanceerde opties toe aan je productpagina's met velden als keuzerondjes, selectievakjes, dropdowns, aangepaste tekstinvoer en meer.

[ctx: [YOUR STORE TOOLS TAB] Description for plugin YITH WooCommerce Request a Quote]
en: Hide prices and/or the "Add to cart" button and let your customers request a custom quote for every product.
nl: Verberg prijzen en/of de knop "Toevoegen aan winkelwagen" en laat je klanten voor elk product een aangepaste offerte aanvragen.

[ctx: [YOUR STORE TOOLS TAB] Description for plugin YITH Bookings]
en: Enable a booking/appointment system to manage renting or booking of services, rooms, houses, cars, accommodation facilities and so on.
nl: Maak een boekings/afsprakensysteem mogelijk om het huren of boeken van diensten, kamers, huizen, auto's, accommodaties enzovoort te beheren.

[ctx: [YOUR STORE TOOLS TAB] Description for plugin YITH WooCommerce Ajax Product Filter]
en: Help your customers to easily find the products they are looking for and improve the user experience of your shop.
nl: Help je klanten om gemakkelijk de producten te vinden die ze zoeken en verbeter de gebruikerservaring van je winkel.

[ctx: [YOUR STORE TOOLS TAB] Description for plugin YITH WooCommerce Gift Cards]
en: Sell gift cards in your shop to increase your earnings and attract new customers.
nl: Verkoop cadeaubonnen in je winkel om je inkomsten te vergroten en nieuwe klanten aan te trekken.

[ctx: Tab description in plugin settings panel]
en: Configure the wishlist page settings.
nl: Configureer de instellingen van de verlanglijst pagina.

[ctx: Tab title in plugin settings panel]
en: Wishlist page
nl: Verlanglijst pagina

[ctx: Tab description in plugin settings panel]
en: Configure the Add to wishlist settings.
nl: Configureer de instellingen voor toevoegen aan verlanglijst.

[ctx: Tab title in plugin settings panel]
en: Add to wishlist
nl: Toevoegen aan verlanglijst

[ctx: Tab description in plugin settings panel]
en: Configure the plugin general settings.
nl: Configureer de algemene instellingen van de plugin.

[ctx: Tab title in plugin settings panel]
en: General
nl: Algemeen

en: Options saved!
nl: Opties opgeslagen!

[ctx: Settings tab name]
en: Settings
nl: Instellingen

[ctx: Premium Tab]
en: Check out the advanced features you can get by upgrading to premium!
nl: Bekijk de geavanceerde functies die je kunt krijgen door te upgraden naar premium!

[ctx: Premium Tab]
en: Upgrade to unlock premium features
nl: Upgrade om premium functies te ontgrendelen

[ctx: Premium Tab]
en: Verified Customer
nl: Geverifieerde klant

[ctx: Premium Tab]
en: 100% Money-back guarantee
nl: 100% geld terug garantie

[ctx: Premium Tab]
en: Technical support
nl: Technische ondersteuning

[ctx: Premium Tab]
en: Regular updates
nl: Regelmatige updates

[ctx: Premium Tab]
en: Advanced features
nl: Geavanceerde functies

[ctx: Premium Tab]
en: Upgrade now to unlock premium features
nl: Upgrade nu om Premium functies te ontgrendelen

[ctx: Premium Tab]
note: translators: %s is the discount percentage.
en: Upgrade now to get a %s%% off
nl: Upgrade nu voor een %s%% korting

en: At first, I was hesitant to buy the premium version so I started with the free option.
    After a while, seeing the quality of the plugin and the results I was getting, I decided to give it a shot and switch to premium. No regrets!
    They have an amazing support team that is always there no matter how big or small your problem is. Do yourself a favor and stop using free plugins that kind of work and just buy whatever plugin you need from YITH.
nl: In eerste instantie was ik huiverig om de premium versie te kopen, dus ik begon met de gratis optie. Na een tijdje, het zien van de kwaliteit van de plugin en de resultaten die ik kreeg, besloot ik om het een schot te geven en over te schakelen naar premium. Geen spijt! Ze hebben een geweldig ondersteuningsteam dat er altijd is, ongeacht hoe groot of klein je probleem is. Doe je zelf een plezier en stoppen met het gebruik van gratis plugins die soort van werken en gewoon kopen wat plugin je nodig hebt van YITH.

[ctx: Plugin in "Your Store Tools" tab]
en: Get it
nl: Pak het

[ctx: Plugin in "Your Store Tools" tab]
en: Active
nl: Actief

[ctx: Plugin in "Your Store Tools" tab]
en: Best choice
nl: Beste keuze

en: Additional tools to improve UX, increase conversions, and loyalize customers.
nl: Extra gereedschappen om UX te verbeteren, conversies te verhogen en klanten te binden.

en: #1 Independent Seller of <mark>WooCommerce plugins</mark>
nl: #1 onafhankelijke verkoper van <mark>WooCommerce plugins</mark>

en: Search for an order...
nl: Een bestelling zoeken...

[ctx: Panel tab name]
en: Your Store Tools
nl: Je winkel gereedschap

en: Enable the slider with linked products on the Wishlist page.
nl: Schakel de slider met gekoppelde producten in op de verlanglijst pagina.

en: Collapse
nl: Samenvouwen

note: translators: %s is the alternative action "Upload a file".
en: Upload a file
nl: Een bestand uploaden

note: translators: %s is the alternative action "Upload a file".
en: Drag or %s
nl: Sleep of %s

en: Enter URL
nl: Vul URL in

en: Upload file
nl: Upload bestand

en: Drag or upload a file.
nl: Sleep of upload een bestand.

en: Options reset correctly!
nl: Opties zijn correct gereset!

en: You cannot drop files here.
nl: Je kunt hier geen bestanden neerzetten.

en: No file provided.
nl: Geen bestand opgegeven.

[ctx: Title]
en: Error
nl: Fout

[ctx: Enhanced select]
note: translators: %s is the number of characters.
en: Searching&hellip;
nl: Bezig met zoeken&hellip;

[ctx: Enhanced select]
note: translators: %s is the number of characters.
en: Please enter %s or more characters
nl: Voer %s of meer karakters in

[ctx: Enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
nl: Voer 1 of meer karakters in

[ctx: Enhanced select]
en: No matches found
nl: Geen overeenkomsten gevonden

note: translators: %s is the number of steps.
en: Start with these %s steps:
nl: Begin met deze %s stappen:

en: Thank you for using our plugin
nl: Bedankt voor het gebruik van onze plugin

en: Got it, close this window
nl: Begrepen, sluit dit venster

en: Check the changelog >
nl: Bekijk de changelog >

note: translators: %s is the plugin version.
en: What's new in version %s
nl: Wat is er nieuw in versie %s

note: translators: %s is the plugin version.
en: is successfully updated to version %s.
nl: is succesvol geüpdatet naar versie %s.

en: See how it works before you start using it
nl: Kijk hoe het werkt voordat je het gaat gebruiken

en: Watch our <mark>"First Steps" video</mark>
nl: Bekijk onze <mark>"Eerste stappen" video</mark>

en: Learn what you can really do with this powerful tool
nl: Leer wat je echt kunt doen met dit krachtige gereedschap

en: Read the <mark>plugin documentation</mark>
nl: Lees de <mark>plugin documentatie</mark>

[ctx: Premium Tab]
en: Check the premium features >
nl: Bekijk de premium functies >

[ctx: Help tab support]
en: Yes, I need help
nl: Ja, ik heb hulp nodig

[ctx: Help tab support]
en: Call or chat 24/7 with our support agents, or let our experts build your site.
nl: Bel of chat 24/7 met onze ondersteuningmedewerkers, of laat onze experts je site bouwen.

[ctx: Help tab support]
en: From DIY to full-service help
nl: Van doe-het-zelf tot full-service hulp

[ctx: Help tab support]
en: Need some help?
nl: Beetje hulp nodig?

[ctx: Help tab documentation]
en: to learn how it works from the basics.
nl: om te leren hoe het werkt vanaf de basis.

[ctx: Help tab documentation]
en: Read the plugin documentation
nl: Lees de plugin documentatie

en: It is not possible save the options
nl: Het is niet mogelijk om de opties op te slaan

[ctx: Help tab default title]
note: translators: 1. Plugin name.
en: Thank you for using %s!
nl: Bedankt voor het gebruiken van %s!

en: YITH WooCommerce Wishlist was deactivated as you're running an higher tier version of the same plugin.
nl: YITH WooCommerce Wishlist werd gedeactiveerd omdat je een hogere versie van dezelfde plugin gebruikt.

note: translators: 1. Plugin(s) name(s).
en: %s was deactivated as you're running an higher tier version of the same plugin. | %s were deactivated as you're running higher tier versions of the same plugins.
nl[0]: %s was gedeactiveerd omdat je een hogere versie van dezelfde plugin gebruikt.
nl[1]: %s werden gedeactiveerd omdat je hogere versies van dezelfde plugins gebruikt.

en: Search for a category...
nl: Zoek naar een categorie...

en: Search for a post...
nl: Zoek naar een bericht...

en: Search for a customer...
nl: Zoek naar een klant...

[ctx: Help tab Watch video tutorials link]
en: to see some helpful use cases.
nl: om enkele nuttige use cases te zien.

[ctx: Help tab Read Documentation link]
en: to learn how the plugin works from the basics.
nl: om te leren hoe de plugin werkt vanaf de basis.

[ctx: Premium Tab]
en: Get the premium version
nl: Neem de premium versie

[ctx: Premium Tab]
en: Check the free vs premium features >
nl: Bekijk de gratis versus premium functies >

[ctx: Premium Tab]
en: ...and so much more!
nl: ...en zoveel meer!

[ctx: Premium tab name]
en: Get premium
nl: Verkrijg premium

note: Translators: %1$f: Table size, %2$f: Index size, %3$f: Free size, %4$s Engine.
en: Data: %1$.2fMB | Index: %2$.2fMB | Free: %3$.2fMB | Engine: %4$s
nl: Gegevens: %1$.2fMB | Index: %2$.2fMB | Vrij: %3$.2fMB | Engine: %4$s

en: Database Free Size
nl: Database vrije grootte

en: Database Index Size
nl: Database index grootte

en: Database Data Size
nl: Database gegevens grootte

en: Total Database Size
nl: Totale database grootte

note: Translators: %s: Codex link.
en: WordPress requirements
nl: WordPress vereisten

note: Translators: %s: Codex link.
en: WordPress recommends a minimum MySQL version of 5.6. See: %s
nl: WordPress raadt een minimale MySQL versie aan van 5.6. Zie: %s

en: MySQL version
nl: MySQL versie

en: Database Info
nl: Database informatie

note: translators: %s is the name of the plugin that is loading the framework.
en: loaded by %s
nl: geladen door %s

en: YITH Plugin Framework Version
nl: YITH plugin framework versie

[ctx: Help tab submit ticket button]
en: Submit a ticket
nl: Verstuur een ticket

[ctx: Help tab submit ticket description]
en: If you are experiencing any technical issues, ask for help from our developers. Submit a ticket through our support desk and we will help you as soon as possible.
nl: Als je technische problemen ondervindt, vraag dan om hulp van onze ontwikkelaars. Dien een ticket in via onze ondersteuning desk en wij zullen je zo snel mogelijk helpen.

[ctx: Help tab submit ticket title]
en: Need help?
nl: Hulp nodig?

[ctx: Help tab FAQ link]
en: View all FAQs >
nl: Bekijk alle FAQs >

[ctx: Help tab FAQ title]
en: Last FAQs in our Help Center
nl: Laatste FAQs in ons Help Center

[ctx: Help tab view FAQs link]
en: to find answers to your doubts.
nl: om antwoorden te vinden op je twijfels.

[ctx: Help tab view FAQs link]
en: Check the FAQs
nl: Bekijk de FAQ's

[ctx: Help tab Watch video tutorials link]
en: Watch our video tutorials
nl: Bekijk onze video tutorials

[ctx: Help tab Read Documentation link]
en: Read the documentation
nl: Lees de documentatie

[ctx: Help tab Watch Videotutorials link]
en: Videos are also available in:
nl: Videos zijn ook beschikbaar in:

[ctx: Help tab view all video link]
note: translators: 1. Url to EN playlist.
en: Check the full <a href="%s" target="_blank">Playlist on Youtube</a> to learn more >
nl: Bekijk de volledige <a href="%s" target="_blank">Playlist op YouTube</a> om meer te weten te komen >

[ctx: Image height field label]
en: Height
nl: Hoogte

[ctx: Image width field label]
en: Width
nl: Breedte

[ctx: Help tab default description]
en: We want to help you enjoy a wonderful experience with all of our products.
nl: We willen je helpen om te genieten van de geweldige ervaringen met al onze producten.

[ctx: Help tab default title]
note: translators: 1. Plugin name.
en: Thank you for purchasing %s!
nl: Bedankt voor het kopen van %s!

en: There was an error with your request; please try again later.
nl: Er is een fout opgetreden met je aanvraag, probeer het later opnieuw.

en: Are you sure you want to delete the selected items?
nl: Weet je zeker dat je de geselecteerde items wilt verwijderen?

[ctx: Trash confirmation action]
en: Yes, move to trash
nl: Ja, verplaatsen naar prullenbak

en: Are you sure you want to trash the selected items?
nl: Weet je zeker dat je de geselecteerde items naar de prullenbak wil verplaatsen?

[ctx: [HELP TAB] Video title]
en: Check this video to learn how to <b>configure wishlist and customize options:</b>
nl: Bekijk deze video om te leren hoe je <b>de verlanglijst configureert en opties aanpast:</b>

en: Options Saved
nl: Opties opgeslagen

en: Save Options
nl: Opties opslaan

[ctx: Term action]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: Term action]
en: Duplicate
nl: Dupliceren

[ctx: Term action]
en: Edit
nl: Bewerken

[ctx: Term action]
en: View
nl: Bekijken

en: Further actions
nl: Verdere acties

[ctx: Delete confirmation action]
en: Yes, delete
nl: Ja, verwijderen

en: Confirm delete
nl: Verwijderen bevestigen

[ctx: Post action]
en: Delete Permanently
nl: Permanent verwijderen

en: Confirm trash
nl: Verplaatsen naar prullenbak bevestigen

[ctx: Post action]
en: Trash
nl: Prullenbak

[ctx: Post action]
en: Restore
nl: Herstellen

[ctx: Post action]
en: Duplicate
nl: Dupliceren

[ctx: Post action]
en: Edit
nl: Bewerken

[ctx: Post action]
en: View
nl: Bekijken

[ctx: Post action]
en: Preview
nl: Voorbeeld

note: translators: %s is the title of the post object.
en: This action cannot be undone and you will not be able to recover this data.
nl: Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden en je zult deze gegevens niet kunnen herstellen.

note: translators: %s is the title of the post object.
en: Are you sure you want to delete "%s"?
nl: Weet je zeker dat je "%s" wilt verwijderen?

note: translators: %s is the title of the post object.
en: Are you sure you want to move "%s" to trash?
nl: Weet je zeker dat je "%s" naar de prullenbak wilt verplaatsen?

note: translators: %s is the name of the post type (example Back to "Membership Plans").
en: Back to the list
nl: Terug naar de lijst

note: translators: %s is the name of the post type (example Back to "Membership Plans").
en: Back to "%s"
nl: Terug naar "%s"

[ctx: Button text]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: Button text]
en: Confirm
nl: Bevestigen

[ctx: Copy-to-clipboard button text]
en: Copy
nl: Kopieer

[ctx: Copy-to-clipboard message]
en: Copied!
nl: Gekopieerd!

en: help us by leaving a good review
nl: help ons door een goede beoordeling achter te laten

[ctx: Elementor Widget - section title]
note: translators: %s it the Elementor Widget title.
en: %s - Options
nl: %s - Opties

en: Preview:
nl: Voorbeeld:

en: From now on, you can find the option panel of YITH plugins in YITH menu. Every time one of our plugins is added, a new entry will be added to this menu. For example, after the update, plugin options (such as for YITH WooCommerce Wishlist, YITH WooCommerce Ajax Search, etc.) will be moved from previous location to YITH menu.
nl: Vanaf nu kun je het optiepaneel van YITH plugins vinden in het YITH menu. Elke keer dat een van onze plugins wordt toegevoegd, wordt er een nieuw item aan dit menu toegevoegd. Bijvoorbeeld na de update worden plugin opties (zoals voor YITH WooCommerce Wishlist, YITH WooCommerce Ajax Search, enz.) verplaatst van de vorige locatie naar het YITH menu.

note: translators: 1. YITH site link; 2. WordPress site link.
en: Discover all our plugins available on: %1$s and %2$s
nl: Ontdek al onze beschikbare plugins op: %1$s and %2$s

en: From now on, you can find all plugin options in YITH menu. Plugin customization settings will be available as a new entry in YITH menu.
nl: Vanaf nu kun je alle plugin opties vinden in het YITH Plugins menu. Plugin aanpassingen instellingen zullen beschikbaar zijn als nieuwe toegang in het YITH menu.

en: Copy Code
nl: Code kopiëren

en: Copied!
nl: Gekopieerd!

note: translators: %s file name.
en: No Log file available. Enable the WordPress debug by adding this in the %s file of your installation
nl: Geen log bestand beschikbaar. WordPress debug inschakelen door dit bestand toe te voegen aan het %s bestand van je installatie

en: The file size exceeds 8 megabytes so it must be downloaded
nl: De bestandsgrootte overschrijd 8 megabytes, dus het moet worden gedownload

en: Plugins Requirements
nl: Plugin benodigdheden

en: Site Info
nl: Site informatie

en: Log Files
nl: Log bestanden

en: External object cache
nl: Externe object cache

en: No
nl: Nee

en: Yes
nl: Ja

en: Defined WP_CACHE
nl: Gedefinieerde WP_CACHE

en: PHP error_log file
nl: PHP error_log bestand

en: WP debug.log file
nl: WP debug.log bestand

note: translators: %1$s TLS label
en: The system check cannot determine which %1$s version is installed due to a connection issue between your site and our server.
nl: De systeemcontrole kan niet bepalen welke versie van %1$s is geïnstalleerd vanwege een verbindingsprobleem tussen je site en onze server.

note: translators: %1$s TLS label, %2$s cURL label
en: The system check cannot determine which %1$s version is installed because %2$s module is disabled. Ask your hosting company to enable it.
nl: We kunnen niet bepalen welke %1$s versie is geïnstalleerd omdat %2$s de module is uitgeschakeld. Vraag je hostingmaatschappij om het in te schakelen.

en: Contact your hosting company in order to install it.
nl: Neem contact op met je hostingbedrijf om het te installeren.

en: Color value
nl: Kleurwaarde

en: Select Color
nl: Kleur selecteren

en: Select default color
nl: Standaardkleur selecteren

en: Default
nl: Standaard

en: Clear color
nl: Kleur wissen

en: Clear
nl: Wissen

note: translators: 1. Count of users when many, or "another" when only one.
en: another
nl: een ander

[ctx: Tooltip in the "Dimensions" field]
en: Link values together
nl: Waarden aan elkaar koppelen

[ctx: Position in the "Dimensions" field]
en: Left
nl: Links

[ctx: Position in the "Dimensions" field]
en: Bottom
nl: Onder

[ctx: Position in the "Dimensions" field]
en: Right
nl: Rechts

[ctx: Position in the "Dimensions" field]
en: Top
nl: Boven

en: Search list
nl: Lijst zoeken

en: My wishlist
nl: Mijn verlanglijst

en: Close
nl: Sluiten

en: Wishlist Page
nl: Verlanglijst pagina

[ctx: Elementor control label]
en: Additional CSS classes for the button
nl: Aanvullende CSS klassen voor de knop

[ctx: Elementor control label]
en: Icon for the button
nl: Pictogram voor de knop

[ctx: Elementor control label]
en: URL of the wishlist page
nl: URL van de verlanglijst pagina

[ctx: Elementor section title]
en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Product added to wishlist
nl: Product toegevoegd aan verlanglijst

[ctx: Elementor control label]
en: "Product added to wishlist" label
nl: "Product toegevoegd aan verlanglijst" label

en: Product already in wishlist
nl: Product is al toegevoegd aan verlanglijst

[ctx: Elementor control label]
en: "Product already in wishlist" label
nl: "Product is al toegevoegd aan verlanglijst" label

[ctx: Elementor control label]
en: "Browse wishlist" label
nl: "Verlanglijst browsen" label

[ctx: Elementor control label]
en: Button label
nl: Knop label

[ctx: Elementor widget name]
en: YITH Wishlist Add button
nl: YITH Wishlist toevoegen knop

[ctx: yith-woocommerce-wishlist]
en: Items per page
nl: Items per pagina

[ctx: Elementor control label]
en: Paginate items
nl: Items pagineren

[ctx: Elementor section title]
en: Pagination
nl: Paginering

[ctx: Elementor control label]
en: Wishlist ID
nl: Verlanglijst ID

[ctx: Elementor section title]
en: Wishlist
nl: Verlanglijst

en: Custom
nl: Aangepast

en: :) Thanks!
nl: :) Bedankt!

en: to keep updating and improving the plugin. Please,
nl: om de plugin te blijven updaten en verbeteren. Gelieve,

en: We need your support
nl: We hebben je hulp nodig

en: Stock:
nl: Voorraad:

en: Quantity:
nl: Hoeveelheid:

en: Price:
nl: Prijs:

en: Added on:
nl: Toegevoegd op:

en: View &rsaquo;
nl: Bekijk &rsaquo;

en: or
nl: of

en: Move to another list &rsaquo;
nl: Verplaatsen naar een andere lijst &rsaquo;

en: Arrange
nl: Schikken

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Add all to cart
nl: Allen toevoegen aan winkelwagen

en: Apply
nl: Toepassen

note: translators: 1. Wishlist formatted name.
en: Move to %s
nl: Verplaatsen naar %s

en: Remove from wishlist
nl: Verwijderen van verlanglijst

en: Apply this action to all the selected items:
nl: Deze actie toepassen op alle geselecteerde items:

en: Choose colors for WhatsApp share button
nl: Kies kleuren voor de WhatsApp delen knop

en: WhatsApp share button style
nl: Stijl voor WhatsApp delen knop

en: Upload an icon you'd like to use for WhatsApp share button (suggested 32px x 32px)
nl: Upload een pictogram dat je wilt gebruiken voor de WhatsApp delen knop (aanbevolen 32 x 32px)

en: WhatsApp share button custom icon
nl: Aangepast pictogram voor WhatsApp delen knop

en: Select an icon for the WhatsApp share button
nl: Selecteer een pictogram voor de WhatsApp delen knop

en: WhatsApp share button icon
nl: Pictogram voor WhatsApp delen knop

en: Choose colors for the Email share button
nl: Kies kleuren voor e-mail delen knop

en: Email share button style
nl: Stijl voor e-mail delen knop

en: Upload an icon you'd like to use for the Email share button (suggested 32px x 32px)
nl: Upload een pictogram dat je wilt gebruiken voor de e-mail delen knop (aanbevolen 32 x 32px)

en: Email share button custom icon
nl: Aangepast pictogram voor e-mail delen knop

en: Select an icon for the Email share button
nl: Selecteer een pictogram voor de e-mail delen knop

en: Email share button icon
nl: Pictogram voor e-mail delen knop

en: Choose colors for Pinterest share button
nl: Kies kleuren voor Pinterest delen knop

en: Pinterest share button style
nl: Stijl voor Pinterest delen knop

en: Upload an icon you'd like to use for Pinterest share button (suggested 32px x 32px)
nl: Upload een pictogram dat je wilt gebruiken voor de Pinterest delen knop (aanbevolen 32 x 32px)

en: Pinterest share button custom icon
nl: Aangepast pictogram voor Pinterest delen knop

en: Select an icon for the Pinterest share button
nl: Selecteer een pictogram voor de Pinterest delen knop

en: Pinterest share button icon
nl: Pinterest delen knop pictogram

en: Choose colors for Twitter share button
nl: Kies kleuren voor Twitter delen knop

en: Twitter share button style
nl: Stijl voor Twitter delen knop

en: Upload an icon you'd like to use for Twitter share button (suggested 32px x 32px)
nl: Upload een pictogram dat je wilt gebruiken voor de Twitter delen knop (aanbevolen 32 x 32px)

en: Twitter share button custom icon
nl: Twitter delen knop aangepast pictogram

en: Select an icon for the Twitter share button
nl: Selecteer een pictogram voor de Twitter delen knop

en: Twitter share button icon
nl: Twitter delen knop pictogram

en: Choose colors for Facebook share button
nl: Kies kleuren voor Facebook delen knop

en: Facebook share button style
nl: Stijl voor Facebook delen knop

en: Upload an icon you'd like to use for Facebook share button (suggested 32px x 32px)
nl: Upload een pictogram dat je wilt gebruiken voor de Facebook delen knop (aanbevolen 32 x 32px)

en: Facebook share button custom icon
nl: Facebook delen knop aangepast pictogram

en: Select an icon for the Facebook share button
nl: Selecteer een pictogram voor de Facebook delen knop

en: Facebook share button icon
nl: Facebook delen knop pictogram

en: Choose colors for share buttons text
nl: Kies tekstkleur voor deelknoppen

en: Share button text color
nl: Tekstkleur voor deelknop

en: Choose the color for all sections with background<br/><small>This color will be used as background for the wishlist table heading and footer (when set to "Traditional" layout), and for various form across wishlist views</small>
nl: Kies een kleur voor alle secties met achtergrond<br/><small>Deze kleur zal worden gebruikt als achtergrond voor het verlanglijst tabelhoofd en footer (bij instellen op "Traditionele" lay-out), en voor verschillende formulieren in verlanglijst weergaven</small>

en: Highlight color
nl: Highlight kleur

en: Choose the colors for the wishlist table (when set to "Traditional" layout)
nl: Kies de kleuren van de verlanglijst tabel (bij instellen op "Traditionele" lay-out)

en: Wishlist table style
nl: Tabelstijl verlanglijst

en: Choose colors of the secondary button<br/><small>This style will be applied to the buttons that allow showing and hiding the Edit title form on Wishlist view and "Create new Wishlist" button on Manage view</small>
nl: Kies de kleuren voor de tweede knop <br/><small>Deze stijl zal worden toegepast op de knoppen die het tonen en verbergen van de bewerk titel formulier toestaan in Verlanglijst weergave, en de "Nieuwe verlanglijst maken" knop in Beheren weergave </small>

en: Secondary button style
nl: Tweede knop stijl

en: Choose colors for the primary button on hover state<br/><small>This style will be applied to "Edit title" button on Wishlist view, "Submit Changes" button on Manage view and "Search wishlist" button on Search view</small>
nl: Kies de kleuren voor de eerste knop bij de hoveren status<br/><small>Deze stijl wordt toegepast op de "Bewerk titel" knop in de verlanglijst weergave, "Wijzigingen indienen" knop in de Beheren weergave en "Verlanglijst zoeken" knop in de Zoeken weergave</small>

en: Choose colors for the primary button<br/><small>This style will be applied to "Edit title" button on Wishlist view, "Submit Changes" button on Manage view and "Search wishlist" button on Search view</small>
nl: Kies de kleuren voor de eerste knop <br/><small>Deze stijl wordt toegepast op de "Bewerk titel" knop in de verlanglijst weergave, "Wijzigingen indienen" knop in de Beheren weergave en "Verlanglijst zoeken" knop in de Zoeken weergave</small>

en: Primary button style
nl: Eerste knop stijl

en: Upload an icon you'd like to use for the "Add to cart" button (suggested 32px x 32px)
nl: Een pictogram uploaden dat je wilt gebruiken voor de "Toevoegen aan winkelwagen" knop (aanbevolen 32 x 32px)

en: "Add to cart" custom icon
nl: "Toevoegen aan winkelwagen" aangepast pictogram

en: Select an icon for the "Add to cart" button (optional)
nl: Selecteer een pictogram voor de "Toevoegen aan winkelwagen" knop (optioneel)

en: Set the radius for the "Add to cart" button
nl: Bepaal de radius voor de "Toevoegen aan winkelwagen" knop

en: Choose colors for the "Add to cart" button on hover state
nl: Kies de kleuren van de "Toevoegen aan winkelwagen" knop bij erover zweven met muis

en: Choose the colors for the "Add to cart" button
nl: Kies de kleuren van de "Toevoegen aan winkelwagen" knop

en: "Add to cart" button style
nl: "Toevoegen aan winkelwagen" knop stijl

en: Choose whether to show a textual "Add to cart" link or a button
nl: Bepaal of je een tekstuele "Toevoegen aan winkelwagen" link of knop wilt weergeven

en: Style of "Add to cart"
nl: Stijl van "Toevoegen aan winkelwagen"

en: Style & color customization
nl: Stijl & kleur aanpassing

en: Enter a text for the "Add to cart" button
nl: Tekst invoeren voor de "Toevoegen aan winkelwagen" knop

en: Enter a name for the default wishlist. This is the wishlist that will be automatically generated for all users if they do not create any custom one
nl: Naam invoeren voor de standaard verlanglijst. Dit is de verlanglijst die automatisch wordt gegenereerd voor alle gebruikers, als zij geen aangepaste lijst aanmaken

en: It will be used to pin the wishlist on Pinterest.
nl: Zal worden gebruikt om de verlanglijst te pinnen op Pinterest.

en: Type the message you want to publish when you share your wishlist on Twitter and Pinterest
nl: Typ het bericht dat je wilt publiceren wanneer je, je verlanglijst deelt op Twitter en Pinterest

en: Wishlist title used for sharing (only used on Twitter and Pinterest)
nl: Verlanglijst titel die wordt gebruikt voor delen (wordt alleen gebruikt op Twitter en Pinterest)

en: Sharing title
nl: Delen titel

en: Share on social media
nl: Delen op sociale media

en: Enable this option to let users share their wishlist on social media
nl: Deze optie inschakelen om gebruikers hun verlanglijst te laten delen op sociale media

en: Share wishlist
nl: Verlanglijst delen

en: Redirect users to the cart page when they add a product to the cart from the wishlist page
nl: Gebruikers doorsturen naar de winkelwagen pagina, wanneer zij een product van de verlanglijst toevoegen aan winkelwagen

en: Button to remove the product from the wishlist - to the right of the product
nl: Knop om het product uit de verlanglijst te verwijderen - aan de rechterkant van het product

en: Icon to remove the product from the wishlist - to the left of the product
nl: Pictogram om het product uit de verlanglijst te verwijderen - aan de rechterkant van het product

en: Add to cart option for each product
nl: Toevoegen aan winkelwagen optie voor ieder product

en: Date on which the product was added to the wishlist
nl: Datum waarop het product is toegevoegd aan de verlanglijst

en: Product stock (show if the product is available or not)
nl: Product voorraad (toon of een product beschikbaar is of niet)

en: Product price
nl: Productprijs

en: Product variations selected by the user (example: size or color)
nl: Product variaties geselecteerd door de gebruiker (voorbeeld: maat of kleur)

en: In wishlist table show
nl: Toon in verlanglijst tabel

en: Wishlist Detail Page
nl: Verlanglijst detailpagina

en: Pick a page as the main Wishlist page; make sure you add the <span class="code"><code>[yith_wcwl_wishlist]</code></span> shortcode into the page content
nl: Selecteer een pagina als de hoofd verlanglijst pagina; Let op dat je de <span class="code"><code>[yith_wcwl_wishlist]</code></span> shortcode toevoegt in de pagina inhoud

en: Enter custom CSS to be applied to Wishlist elements (optional)
nl: Aangepaste CSS invoeren om toe te passen op de verlanglijst elementen (optioneel)

en: "Added to wishlist" custom icon
nl: "Toevoegen aan verlanglijst" aangepast pictogram

en: Same used for Add to wishlist
nl: Hetzelfde gebruikt voor Toevoegen aan verlanglijst

en: Select an icon for the "Added to wishlist" button (optional)
nl: Selecteer een pictogram voor de "Toevoegen aan verlanglijst" knop (optioneel)

en: Upload an icon you'd like to use for "Add to wishlist" button (suggested 32px x 32px)
nl: Upload een pictogram die je wilt gebruiken voor de "Toevoegen aan verlanglijst" knop (aanbevolen 32 x 32px)

en: "Add to wishlist" custom icon
nl: "Toevoegen aan verlanglijst" aangepast icoon

en: Select an icon for the "Add to wishlist" button (optional)
nl: Selecteer een pictogram voor de "Toevoegen aan verlanglijst" knop (optioneel)

en: Choose radius for the "Add to wishlist" button
nl: Bepaal de radius voor de "Toevoegen aan verlanglijst" knop

en: Border radius
nl: Rand Radius

en: Border Hover
nl: Rand hoveren

en: Text Hover
nl: Tekst hoveren

en: "Add to wishlist" button style
nl: "Toevoegen aan verlanglijst" knop stijl

en: Button with custom style
nl: Knop met aangepaste stijl

en: Button with theme style
nl: Knop met stijl thema

en: Textual (anchor)
nl: Tekstueel (anker)

en: Choose if you want to show a textual "Add to wishlist" link or a button
nl: Bepaal of je de tekstuele "Toevoegen aan verlanglijst" link of knop wilt weergeven

en: Style of "Add to wishlist"
nl: Stijl van "Toevoegen aan verlanglijst"

en: Style & Color customization
nl: Stijl & kleur aanpassing

en: Enter the text for the message displayed when the user views a product that is already in the wishlist
nl: Tekst invoeren voor het bericht dat wordt weergegeven wanneer een gebruiker een product ziet dat al is toegevoegd aan de verlanglijst

en: Enter a text for the "Browse wishlist" link on the product page
nl: Tekst invoeren voor de "Browse verlanglijst" link op de product pagina

en: Enter the text of the message displayed when the user adds a product to the wishlist
nl: Tekst invoeren voor het bericht dat wordt weergegeven wanneer een gebruiker een product toevoegt aan de verlanglijst

en: Enter a text for "Add to wishlist" button
nl: Tekst invoeren voor "Toevoegen aan verlanglijst" knop

en: Text customization
nl: Tekst aanpassen

en: Choose where to show "Add to wishlist" button or link on the product page. <span class="addon">Copy this shortcode <span class="code"><code>[yith_wcwl_add_to_wishlist]</code></span> and paste it where you want to show the "Add to wishlist" link or button</span>
nl: Bepaal waar u de "Toevoegen aan verlanglijst" knop of link wilt weergeven op de product pagina. <span class="addon">Kopieer deze shortcode <span class="code"><code>[yith_wcwl_add_to_wishlist]</code></span> en plak het waar je wilt om de "Toevoegen aan verlanglijst" link of knop wilt weergeven</span>

en: Position of "Add to wishlist" on product page
nl: Positie van "Toevoegen aan verlanglijst" op product pagina

en: Product page settings
nl: Product pagina instellingen

en: After "Add to cart" button
nl: Na de "Toevoegen aan winkelwagen" knop

en: Before "Add to cart" button
nl: Voor de "Toevoegen aan winkelwagen" knop

en: On top of the image
nl: Boven de afbeelding

en: Choose where to show "Add to wishlist" button or link in WooCommerce products' loop. <span class="addon">Copy this shortcode <span class="code"><code>[yith_wcwl_add_to_wishlist]</code></span> and paste it where you want to show the "Add to wishlist" link or button</span>
nl: Bepaal waar u de "Toevoegen aan verlanglijst" knop of link wilt weergeven in WooCommerce product loop. <span class="addon">Kopieer deze shortcode <span class="code"><code>[yith_wcwl_add_to_wishlist]</code></span> en plak het waar je wilt om de "Toevoegen aan verlanglijst" link of knop wilt weergeven</span>

en: Position of "Add to wishlist" in loop
nl: Positie van "Toevoegen aan verlanglijst" in loop

en: Enable the "Add to wishlist" feature in WooCommerce products' loop
nl: De "Toevoegen aan verlanglijst" optie inschakelen in WooCommerce product loop

en: Show "Add to wishlist" in loop
nl: Toon "Toevoegen aan verlanglijst" in loop

en: Loop options will be visible on Shop page, category pages, product shortcodes, products sliders, and all the other places where the WooCommerce products' loop is used
nl: Loop opties zullen zichtbaar blijven in de winkelpagina, categorie pagina, product shortcodes, product sliders, en alle andere plaatsen waar de WooCommerce product loop wordt gebruikt

en: Loop settings
nl: Loop instellingen

en: Show "Remove from list" link
nl: Toon "Van lijst verwijderen" link

en: Show "View wishlist" link
nl: Toon "Bekijk verlanglijst" link

en: Show "Add to wishlist" button
nl: Toon "Toevoegen aan verlanglijst" knop

en: Choose the look of the Wishlist button when the product has already been added to a wishlist
nl: Kies de look van de verlanglijst knop, wanneer het product al is toegevoegd aan de verlanglijst

en: After product is added to wishlist
nl: Na het toevoegen van een product aan de verlanglijst

en: Load any cacheable wishlist item via AJAX
nl: Laad elk cachebaar item op je verlanglijst via AJAX

en: Enable AJAX loading
nl: Ajax loading inschakelen

en: Please, make sure to enter a valid title
nl: Let op dat je een geldige titel invoert

en: Invalid wishlist.
nl: Ongeldige verlanglijst.

en: Invalid wishlist item.
nl: Ongeldig verlanglijst item.

en: Wishlist URL
nl: URL verlanglijst

en: Remove from list
nl: Verwijderen van lijst

en: Share via email
nl: Delen via e-mail

en: Additional CSS classes for the button (leave empty to use the default settings)
nl: Aanvullende CSS klassen voor de knop (laat leeg om de standaardinstellingen te gebruiken)

en: "Browse wishlist" label (leave empty to use the default settings)
nl: "Browse verlanglijst" label (laat leeg om de standaardinstellingen te gebruiken)

en: Button label (leave empty to use the default settings)
nl: Knop label (laat leeg om de standaardinstellingen te gebruiken)

en: URL of the wishlist page (leave empty to use the default settings)
nl: URL van de verlanglijst pagina (laat leeg om de standaardinstellingen te gebruiken)

[ctx: Part of the template that shows price variation since addition to list; placeholder will be replaced with a price]
note: translators: 2: original product price.
en: (Was %2$s when added  in list)
nl: (Was %2$s bij toevoegen aan lijst)

[ctx: Part of the template that shows price variation since addition to list; placeholder will be replaced with a percentage]
note: translators: 1. % of reduction/increase in price.
en: Price is %1$s%%
nl: Prijs is %1$s%%

en: Product added to cart successfully
nl: Product succesvol toegevoegd aan winkelwagen

en: We are sorry, but this feature is available only if cookies on your browser are enabled.
nl: Deze optie is alleen beschikbaar als cookies in je browser zijn ingeschakeld.

en: Only you can see this list
nl: Alleen jij kan deze lijst zien

en: Only people with a link to this list can see it
nl: Alleen mensen met een link naar deze lijst kunnen hem zien

en: Anyone can search for and see this list
nl: Iedereen kan zoeken naar deze verlanglijst en deze lijst zien

note: translators: 1. Count of users when many, or "another" when only one.
en: have this item in wishlist
nl: hebben dit item in de verlanglijst

note: translators: 1. Count of users when many, or "another" when only one.
en: You and %s user | You and %d users
nl[0]: Jij en %s gebruiker
nl[1]: Jij en %d gebruikers

en: to add this item in wishlist
nl: dit item toevoegen aan verlanglijst

en: You're the first
nl: Je bent de eerste

note: translators: 1. Number of users.
en: has this item in wishlist | have this item in wishlist
nl[0]: heeft dit item in de verlanglijst
nl[1]: hebben dit item in de verlanglijst

note: translators: 1. Number of users.
en: %d user | %d users
nl[0]: %d gebruiker
nl[1]: %d gebruikers

en: Allows your customers to create and share lists of products that they want to purchase on your e-commerce.
nl: Laat je klanten een lijst met producten die zij willen kopen in je eCommerce, maken en delen.

en: The item cannot be added to this wishlist
nl: Het item kan niet worden toegevoegd aan deze verlanglijst

en: Output IP Address
nl: Output IP Adres

en: N/A
nl: N.v.t

en: Show "Share URL" field on wishlist page
nl: Toon "URL delen" veld op verlanglijst pagina

en: Share by URL
nl: Delen via URL

en: this wishlist link and share it anywhere)
nl: en overal delen)

en: copy
nl: kopiëren

en: (Now
nl: (Nu

en: Iconv Module
nl: Verzendmodule inschakelen

note: translators: %1$s open link tag, %2$s open link tag
en: The system check has detected some compatibility issues on your installation.%1$sClick here%2$s to know more
nl: Het systeem heeft enkele compatibiliteitsproblemen gevonden op je installatie.%1$sklik hier%2$s om meer te weten te komen

en: Warning!
nl: Waarschuwing!

en: OPCache Save Comments
nl: OPCache Opmerkingen opslaan

en: ImageMagick Version
nl: ImageMagick Versie

en: TLS Version
nl: TLS Versie

en: PHP Version
nl: PHP versie

en: Available Memory
nl: Beschikbaar geheugen

en: WooCommerce Version
nl: WooCommerce versie

en: WordPress Version
nl: WordPress versie

en: System Status
nl: Systeem Status

note: translators: %1$s opening link tag, %2$s closing link tag
en: Read more %1$shere%2$s or contact your hosting company in order to increase it.
nl: Lees %1$s hier%2$s meer, of neem contact op met je hostingmaatschappij om het te verhogen.

en: Contact your hosting company in order to enable it.
nl: Neem contact op met je hosting provider om het in te schakelen.

note: translators: %1$s code, %2$s file name
en: Remove %1$s from %2$s file
nl: Verwijder %1$s uit %2$s bestand

en: Contact your hosting company in order to update it.
nl: Neem contact op met je hosting provider om het te updaten.

en: Update it to the latest version in order to benefit of all new features and security updates.
nl: Update naar de nieuwste versie om te genieten van alle nieuwe functies en beveiligingsupdates.

note: translators: %1$s plugin name, %2$s version number
en: %1$s needs at least %2$s version
nl: %1$s heeft minstens %2$s versie nodig

note: translators: %s recommended memory amount
en: For optimal functioning of our plugins, we suggest setting at least %s of available memory
nl: Om de plugins optimaal te laten functioneren, adviseren wij minstens %s beschikbaar geheugen

note: translators: %1$s plugin name, %2$s required memory amount
en: %1$s needs at least %2$s of available memory
nl: %1$ss heeft ten minste %2$s beschikbaar geheugen nodig

note: translators: %1$s plugin name, %2$s requirement name
en: %1$s needs %2$s enabled
nl: %1$s heeft nodig %2$s ingeschakeld

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: YITH System Information
nl: YITH Systeem Informatie

en: Custom:
nl: Aangepast:

en: Remove All
nl: Allen verwijderen

en: Add All
nl: Allen toevoegen

en: Share on WhatsApp
nl: Delen op WhatsApp

[ctx: Button label]
en: Close
nl: Sluiten

[ctx: Plugin FW]
en: Latest update released on
nl: Laatste update uitgebracht op

[ctx: Plugin FW]
en: View Changelog
nl: Bekijk wijzigingen log

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
nl: Er is een fout opgetreden, wat waarschijnlijk betekent dat de feed niet werkt. Probeer het later opnieuw.

en: RSS Error:
nl: RSS fout:

en: Latest news from YITH Blog
nl: Laatste nieuws van YITH Blog

en: YITH Latest Updates
nl: YITH laatste updates

en: is enabled but not effective. It requires WooCommerce to work.
nl: is ingeschakeld maar niet effectief. Het vereist WooCommerce om te kunnen werken.

en: ID of the wishlist to show (e.g. K6EOWXB888ZD)
nl: Verlanglijst ID om weer te geven (vb. K6EOWXB888ZD)

en: Number of items to show per page
nl: Aantal items om weer te geven per pagina

en: Do not paginate
nl: Items niet pagineren

en: Paginate
nl: Paginering

en: Choose whether to paginate items in the wishlist or show them all
nl: Kies of items in de verlanglijst moeten worden gepagineerd of laat ze allemaal zien

[ctx: [gutenberg]: block description]
en: Shows a list of products in wishlist
nl: Toon een lijst met producten in de verlanglijst

en: Icon for the button (use any FontAwesome valid class, or leave empty to use the default settings)
nl: Pictogram voor de knop (Gebruik een FontAwesome valid class, of laat het leeg om de standaardinstellingen te gebruiken)

en: "Product added to wishlist" label (leave empty to use the default settings)
nl: "Product toegevoegd aan verlanglijst" label (laat leeg om de standaardinstellingen te gebruiken)

en: "Product already in wishlist" label (leave empty to use the default settings)
nl: "Product al toegevoegd aan verlanglijst" label (laat leeg om standaardinstellingen te gebruiken)

en: ID of the product to add to the wishlist (leave empty to use the global product)
nl: ID van het product om toe te voegen aan verlanglijst (laat leeg om een algemeen product te gebruiken)

[ctx: [gutenberg]: block description]
en: Shows Add to wishlist button
nl: Toon Toevoegen aan verlanglijst knop

[ctx: [gutenberg]: block name]
en: YITH Add to wishlist
nl: YITH toevoegen aan verlanglijst

note: Description of the plugin
en: <code><strong>YITH WooCommerce Wishlist</strong></code> gives your users the possibility to create, fill, manage and share their wishlists allowing you to analyze their interests and needs to improve your marketing strategies. <a href="https://yithemes.com/" target="_blank">Get more plugins for your e-commerce on <strong>YITH</strong></a>
nl: <code><strong>YITH WooCommerce Wishlist</strong></code> geeft je gebruikers de mogelijkheid om verlanglijsten te maken, vullen, beheren en delen, en geeft je de kans om hun interesses en behoeften te analyseren en je marketingstrategieën te verbeteren. <a href="https://yithemes.com/" target="_blank">Verkrijg meer plugins voor je eCommerce op <strong>YITH</strong></a>

en: License
nl: Licentie

[ctx: Action links]
en: Settings
nl: Instellingen

[ctx: Plugin Row Meta]
en: Premium version
nl: Premium versie

[ctx: Plugin Row Meta]
en: Support
nl: Ondersteuning

[ctx: Plugin Row Meta]
en: Documentation
nl: Documentatie

[ctx: Privacy Policy Content]
en: Payments
nl: Betalingen

[ctx: Privacy Policy Content]
en: What we share with others
nl: Wat wij delen met anderen

[ctx: Privacy Policy Content]
en: Who on our team has access
nl: Wie van ons team heeft toegang

[ctx: Privacy Policy Content]
en: What we collect and store
nl: Wat we verzamelen en bewaren

[ctx: Privacy Policy Content]
en: This sample language includes the basics around what personal data your store may be collecting, storing and sharing, as well as who may have access to that data. Depending on what settings are enabled and which additional plugins are used, the specific information shared by your store will vary. We recommend consulting with a lawyer when deciding what information to disclose on your privacy policy.
nl: Dit geschreven voorbeeld bevat de basis rondom welke persoonlijke gegevens je winkel mag verzamelen, bewaren en delen, en wie toegang heeft tot deze gegevens. Afhankelijk van welke instellingen zijn ingeschakeld en welke aanvullende plugins worden gebruikt, zal de informatie die wordt gedeeld door je winkel variëren. We raden aan om een advocaat te raadplegen wanneer je besluit je privacy beleid op te stellen.

en: Items added
nl: Items toegevoegd

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

[ctx: date when wishlist was created]
en: Created on
nl: Aangemaakt op

en: Title
nl: Titel

note: Translators: %s Order number.
en: Wishlist %s has been retained.
nl: Verlanglijst %s is bewaard gebleven.

note: Translators: %s Order number.
en: Removed wishlist %s.
nl: Verwijderde verlanglijst %s.

en: Wishlists
nl: Verlanglijst

en: Customer wishlists
nl: Verlanglijsten klant

en: Our team members have access to this information to offer you better deals for the products you love.
nl: Onze teamleden hebben toegang tot deze informatie om je betere deals te bieden voor de producten waar je van houdt.

en: Wishlist details, such as products added, date of addition, name and privacy settings of your wishlists
nl: Verlanglijst details, zoals toegevoegde producten, datum van toevoeging, naam en privacy instellingen van je verlanglijst

en: Members of our team have access to the information you provide us with. For example, both Administrators and Shop Managers can access:
nl: Onze teamleden hebben toegang tot de informatie die je met ons deelt. Bijvoorbeeld. zowel administrateurs en winkel managers hebben toegang tot:

en: We’ll also use cookies to keep track of wishlist contents while you’re browsing our site.
nl: We zullen ook cookies gebruiken om de inhoud van je verlanglijst bij te houden terwijl je onze site bezoekt.

en: Wishlists you’ve created: we’ll keep track of the wishlists you create, and make them visible to the store staff
nl: Verlanglijst die je heeft gemaakt: we houden de verlanglijst bij die je heeft gemaakt, en maken deze zichtbaar voor het winkelpersoneel

en: Products you’ve added to the wishlist: we’ll use this to show you and other users your favourite products, and to create targeted email campaigns.
nl: Producten die je aan de verlanglijst hebt toegevoegd: we gebruiken dit om je en andere gebruikers onze favoriete producten te laten zien en om gerichte e-mailcampagnes te maken.

en: While you visit our site, we’ll track:
nl: Terwijl je onze site bezoekt, volgen wij:

en: Set Default
nl: Op standaard instellen

en: How to install premium version
nl: Hoe installeer ik de premium versie

en: Reset
nl: Resetten

en: Public
nl: Openbaar

en: Private
nl: Privé

en: Shared
nl: Gedeeld

en: Move
nl: Verplaatsen

note: translators: date added label: 1 date added.
en: Added on: %s
nl: Toegevoegd op: %s

en: In Stock
nl: Op voorraad

en: Out of stock
nl: Niet op voorraad

en: Free!
nl: Gratis!

en: Remove this product
nl: Verwijder dit product

en: Stock status
nl: Voorraad status

en: Unit price
nl: Eenheidsprijs

en: Save
nl: Opslaan

en: Edit title
nl: Bewerk titel

en: Reset Defaults
nl: Herstellen naar standaard

en: Right Sidebar
nl: Zijbalk rechts

en: Left Sidebar
nl: Zijbalk links

en: Choose a sidebar
nl: Kies een zijbalk

en: Right sidebar
nl: Zijbalk rechts

en: No sidebar
nl: Geen zijbalk

en: Left sidebar
nl: Zijbalk links

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Add images
nl: Afbeeldingen toevoegen

en: Add to gallery
nl: Aan galerij toevoegen

en: Add Images to Gallery
nl: Afbeeldingen toevoegen aan galerij

en: Delete image
nl: Afbeelding verwijderen

en: Do you want to remove the custom tab?
nl: Wil je de aangepaste tab verwijderen?

en: Add custom product tab
nl: Aangepaste product tab toevoegen

en: Content of the tab. (HTML is supported)
nl: Inhoud van de tab. (HTML wordt ondersteund)

en: Value
nl: Waarde

en: Expand all
nl: Open allen

en: Close all
nl: Sluit allen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: None
nl: Geen

en: Search for a product...
nl: Zoek naar een product ...

en: Email
nl: E-mail

en: Product name
nl: Productnaam

en: Plugins Upgraded
nl: Plugins geüpgraded

en: Plugins Activated
nl: Plugins geactiveerd

en: Sorting successful.
nl: Succesvol gesorteerd.

en: Sorry, import is disabled.
nl: Importeren is uitgeschakeld.

en: The added file is not valid.
nl: Het toegevoegde bestand is niet geldig.

en: An error has occurred during import. Please try again.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens importeren. Probeer opnieuw.

en: Database imported correctly.
nl: Database juist geïmporteerd.

en: Element updated correctly.
nl: Element juist geüpdatet.

en: Element deleted correctly.
nl: Element juist verwijderd.

en: Settings reset
nl: Instellingen resetten

en: Settings saved
nl: Instellingen opgeslagen

en: The element you have entered already exists. Please, enter another name.
nl: Het element dat je hebt ingevoerd bestaat al. Voer een andere naam in.

en: Are you sure?
nl: Weet je het zeker?

en: Reset to default
nl: Resetten naar standaard

en: If you continue with this action, you will reset all options in this page.
nl: Als je doorgaat met deze actie, zal je alle opties op deze pagina resetten.

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Plugin Settings
nl: Plugin instellingen

en: The changes you have made will be lost if you leave this page.
nl: Als je deze pagina verlaat zullen alle wijzigingen verloren gaan.

en: Name
nl: Naam

en: No products added to the wishlist
nl: Geen producten toegevoegd aan de verlanglijst

en: Error. Unable to remove the product from the wishlist.
nl: Fout. Het product kon niet van de verlanglijst worden verwijderd.

en: Product successfully removed.
nl: Product succesvol verwijderd.

en: An error occurred while adding the products to the wishlist.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het toevoegen van het product aan de verlanglijst.

en: Share on:
nl: Delen op:

[ctx: page_slug]
en: wishlist
nl: verlanglijst

en: Background Hover
nl: Achtergrond hoveren

en: Text hover
nl: Tekst hoveren

en: Background hover
nl: Achtergrond hoveren

en: Border
nl: Rand

en: Text
nl: Tekst

en: Background
nl: Achtergrond

en: "Add to wishlist" icon
nl: "Toevoegen aan verlanglijst" pictogram

en: Enable slider in wishlist
nl: Slider in verlanglijst inschakelen

en: YITH WooCommerce Frequently Bought Together Integration
nl: YITH WooCommerce Frequently Bought Together integratie

en: Social image URL
nl: Social afbeelding URL

en: Social text
nl: Social tekst

en: Share by email
nl: Delen via e-mail

en: Pin on Pinterest
nl: Pin op Pinterest

en: Tweet on Twitter
nl: Tweeten op Twitter

en: Share on Facebook
nl: Delen op Facebook

en: "Add to cart" icon
nl: "Toevoegen aan winkelwagen" pictogram

en: "Added to wishlist" icon
nl: "Toevoegen aan verlanglijst" pictogram

en: Custom CSS
nl: Aangepaste CSS

en: Add to cart
nl: Toevoegen aan winkelwagen

en: "Add to cart" text
nl: "Toevoegen aan winkelwagen" tekst

en: Product added!
nl: Product toegevoegd!

en: "Product added" text
nl: "Product toegevoegd" tekst

en: The product is already in your wishlist!
nl: Het product is al toegevoegd aan je verlanglijst!

en: "Product already in wishlist" text
nl: "Product is al toegevoegd aan verlanglijst" tekst

en: Browse wishlist
nl: Browse verlanglijst

en: "Browse wishlist" text
nl: "Browse verlanglijst" tekst

en: Add to wishlist
nl: Toevoegen aan verlanglijst

en: "Add to wishlist" text
nl: "Toevoegen aan verlanglijst" tekst

en: Remove the product from the wishlist after it has been added to the cart
nl: Product verwijderen van verlanglijst nadat het is toegevoegd aan de winkelwagen

en: Remove if added to the cart
nl: Verwijder als het toegevoegd is aan winkelwagen

en: Redirect to cart
nl: Omleiden naar winkelwagen

en: Use shortcode
nl: Gebruik shortcode

en: After summary
nl: Na samenvatting

en: After thumbnails
nl: Na thumbnails

en: After "Add to cart"
nl: Na "Toevoegen aan winkelwagen"

note: translators: 1. Blog name.
en: My wishlist on %s
nl: Mijn verlanglijst op %s

en: Default wishlist name
nl: Standaard naam verlanglijst

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Wishlist page
nl: Verlanglijst pagina

en: Settings
nl: Instellingen

en: Wishlist
nl: Verlanglijst
